05

BELÇİKA CHP BİRLİĞİ GENÇLİĞİ ‘19 MAYIS BAYRAM KUTLAMASI’ COŞKULUYDU

‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ münasebetiyle Brüksel’de, ‘Belçika CHP Birliği Gençlik Kolu’ muhteşem bir konferans ve kutlama geçekleştirdi.

Detay
05

T.C. BRÜKSEL BAŞKONSOLOSLUĞU ‘19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’ KUTLAMASI COŞKULUYDU

‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ etkinlikleri kutlama haftası içerisinde start aldı. Bayram yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimizde de kutlanmaya başlandı.

Detay
05

KÜLTÜREL BULUŞMADA ÇOCUKLAR, FİLİSTİN'DE, KONGO'DA ÖLDÜRÜLEN ÇOCUKLAR ANISINA BARIŞ'I İFADE EDEN BEYAZ BALONLAR UÇURDULAR...

Saint Josse Belediyesi Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dorah İlunga’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Birlikte Yaşam Günü’ etkinliğine, Saint Josse Belediye Başkanı Emir Kır, Belçika Filistin Büyükelçisi Abdalrahim Alfarra, T.C. Brüksel Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Hümeyra Altuntaş Kıran, Belçika, Filistin ve Kongo STK temsilcileri, Siyasiler ve kalabalık davetli topluluğun katılımıyla Saint Josse belediye salonunda gerçekleştirildi.

Detay
05

TÜRKLERİN BELÇİKA’YA GELİŞİNİN 60. YILI NEDENİYLE BELÇİKA’NIN SEMBOLÜ ‘MANNEKEN PIS’E TÖREN VE HALAYLARLA ESKİ TÜRK ELBİSESİ GİYDİRİLDİ

Detay
05

BRÜKSEL PARLAMENTOSUNA ADAY OLAN PS’Lİ TÜRK KÖKENLİ ADAYLAR PROJE VE KAMPANYALARINI BASINLA PAYLAŞTI