05

YSK Seçime Katılabilecek 10 Siyasi Partinin Listesini Yayınladı!

Erken seçim kararı sonrası milyonlar hangi partilerin seçime girebileceğini merak etmeye başladı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) son yaptığı açıklamayla akıllardaki tüm soru işaretlerini giderdi. Yayınlanan karara göre 24 Haziran'daki erken seçime 10 parti girebilecek.

Detay
05

Son dakika! Iğdır'da patlama! Ölü ve yaralılar var

Son dakika haberine göre, Iğdır Küçük Sanayi Sitesinde oksijen tüpü satan bir işyerinde meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre; 1 kişi öldü. 3'ü ağır 16 kişi yaralandı.

Detay
05

Son dakika.. Cumhurbaşkanı Erdoğan: 24 Haziran’da erken seçim kararı aldık

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli'nin erken seçim teklifini değerlendirdik. Gerek Suriye'deki operasyonlar gerek bölgemizde yaşanan hadiseler Türkiye'nin bir an önce belirsizleri aşmasını zorunlu hale getirmiştir. Erken seçim teklifine olumlu yaklaşmamız konusunda fikir birliğine vardık. Erken seçimin 24 Haziran 2018'de yapılmasına karar verdik.

Detay
05

Bahçeli’den son dakika erken seçim çağrısı! Kritik tarih 26 Ağustos!

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, "Türkiye'nin seçim için 3 Kasım 2019'u beklemesi mümkün değildir " dedi. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin aynı gün yapılması gerektiğini söyleyen Bahçeli seçim için 26 Ağustos 2018 gününü işaret etti.

Detay
05

Vali Çakacak, Belçika Federal Meclisi Milletvekili Yüksel'i Makamında Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir’e gelen Belçika Federal Temsilciler Meclisi Milletvekili Veli Yüksel’i makamında kabul etti.

Detay
05

Milletvekili Özdemir, 'Avrupa'da Irkçılık ve İslamofobi Konferansı"na katıldı

Belçika'nın ilk başörtülü milletvekili Mahinur Özdemir, Avrupa'daki İslamofobiyle ilgili, "En çok mağdurlar kadınlar çünkü başörtülüler.

Detay
05

Son dakika! Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde silahlı saldırı! 4 öğretim görevlisi öldürüldü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde meydana gelen silahlı saldırı sonucu biri dekan yardımcısı 4 öğretim görevlisi hayatını kaybetti.

Detay
05

Pasaport, Kimlik ve Ehliyet İşlemleri Nüfus Müdürlüklerinde Yapılmaya Başlandı

Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine ilişkin iş ve işlemler, bugünden itibaren nüfus müdürlüklerinde yapılmaya başlandı. Yeni değişiklikle birlikte kimlik, ehliyet ve pasaport ücretleri de güncellendi.

Detay
05

Meral Akşener: Biz ‘İYİ’ler korku duvarını yıkacağız

1060 delegenin oyu ile genel başkan seçilen Meral Akşener konuşmasında iktidara yüklendi. “Türkiye korku nedeniyle sessizlik yaşıyor. Türkiye'de insanlar başına bir şey gelmesinden endişe ediyor. Ekonomi tepetaklak olmuş yokuş aşağı inerken, korkunun suskunluğunu, huzurun sessizliği gibi yutturuyorlar. 15 Temmuz kalkışmasında millet devleti sokaktan toplarken uçaklarla kaçıp güvende olduğunu anlayınca kahramanlık taslayan lideriniz var sizin! Bu maskeli balo bitsin, artık bitsin!..” dedi.

Detay
05

İYİ Parti’de kurultay günü. Onbinlerin katıldığı kurultay'a yandaş medya suskun kaldı

İYİ Parti’de bugün kurultay heyecanı yaşanıyor. Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen ve yönetimin belirleneceği kurultayda Genel Başkan Meral Akşener şu anda canlı yayında kurultay konuşmasını yapıyor.

Detay