05

~~TÜM DOSTLARI ‘MİNİK İDRİS’İN MUTLU GÜNÜNÜ’ BİRLİKTE PAYLAŞTI

Belçikalı Azerbaycanlılar, Brüksel’de bulunan ‘Minik İdris’in doğum günü ve sünnet töreninde dillere destan bir eğlencede bir araya geldiler.

Detay
05

~~İLYAS SARI SÜNNET DÜĞÜNÜ’NDE AİLESİ, AKRABA VE DOSTLARIYLA BÜYÜK COŞKU VE HEYECAN YAŞADI

Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetleri ve Türk Dünyası Sevdalıları Sarı ve Çam aileleri, Evlatları ve Torunları olan İlyas Sarı’nın Sünnet düğününde akraba ve dostlarıyla bir araya gelerek, mutluluklarını birlikte paylaştılar.

Detay
05

FİLİZ İLE ZAFER DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

~~Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden Hikmet ve Gülşen Çakır’ın oğlu Zafer ile İlhan Boz ve Derya Köycü’nün kızı Filiz dillere destan bir düğün töreni ile evlenerek ‘Dünyaevi’ne girdiler.

Detay
05

GAMZE VE DENİZ NİKAHLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden Cevdet ve Perihan Küçük'ün kızı Gamze ile, Kemal ve Zeliha Küçük'ün oğlu Deniz nikahlanmanın sevincini yaşadılar.

Detay
05

TÜRK DÜNYASININ DAVA ADAMI KENAN DAĞGÜN, ÖZDEN SEL İLE NİKAHLANMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADI

Belçika Türk toplumunun renkli siması ve Türk Dünyasının dava adamı, Belçika Türk Koordinasyon Kurulu Eski Onursal Başkanı ve kısa adı DÜTAP olan 'Dünya Türkleri Avrupa Plaftormu’ Başkanı Kenan Dağgün, Özden Sel ile Ankara’da nikahlanmanın mutluluğunu yaşadı.

Detay
05

~~BERK ALİ BAŞÇETİN SÜNNET TÖRENİYLE ERKEKLİĞE ADIM ATTI

Özge ve Ahmet Başçetin’in biricik evlatları Berk Ali, Aile büyükleri ve kalabalık dostları şahitliğinde erkekliğe ilk adımını attı.

Detay
05

KÜBRA KIRCA KINASINDA TESTİ KIRDI

Belçika Türk Toplumu'nun saygın şahsiyetlerinden olan İsa Kırca ve Elif Taşdağıtıcı'nın kızı Kübra ile, İşadamı Ali Osman ve Zübeyde Kaya'nın oğlu Volkan evliliklerinin ilk adımı olan Nikahlarını kıydırmanın ardından, Gelin adayı Kübra Kırca'nın kına gecesini de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

GENÇ ÇİFT KÜBRA VE VOLKAN NİKAHLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

İsa Kırca ve Elif Taşdağıtıcı'nın kızı Kübra ile, Ali Osman ve Zübeyde Kaya'nın oğlu Volkan evliliklerinin ilk adımı olan Nikahlarını kıydırmanın mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

Nawar ile Mustafa Multi Kültürel Düğün Töreniyle Dünyaevine Girdiler

Abdel Kader Aişşa ve İkram Ben Hamza’nın kızı Nawar ile, Hacı Raşit Çolakoğlu ve Ayşe Arabacı’nın oğlu Mustafa multi kültürel bir törenle Yeni Yaşam Düğün salonu’nda akraba ve dostlarının şehadetliğinde evlenerek, dünyaevine girmenin heyecanını yaşadılar.

Detay
05

AYŞEGÜL VE BUĞRA ÇİFTİ DÜNYAEVİNE GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADILAR.

Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan, BTMB Onursal Başkanı, www.gundem.be sanal site kurucusu ve Kanal Avrupa televizyonu program yapımcısı olan Duayen Gazeteci Hüseyin Dönmez, evladı Buğra’yı evlendirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadı.

Detay
05

TUĞÇE İLE YAKUT NİŞANLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

~~Hollanda Den Haag’da yaşayan Çakır ve Daştan Aileleri, evlatları Tuğçe Çakır ile Yakut Daştan’ın nişan mutluluğunu dostlarıyla birlikte yaşadılar.

Detay
05

Aliekber ve Emir Beder sünnet olmanın heyecanını ailesiyle birlikte yaşadı

~~Güzel Iğdır şehrimizin değerli alimlerinden olan H. Şeyh Veli Beder, torunlarının sünnet töreni mutluluğunu alim arkadaşları, akrabaları ve dostlarıyla birlikte paylaştı.

Detay
05

SULTAN VE MUSTAFA EVLENLEREK DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Şen ve Aykaç aileleri Brüksel’de bulunan Yeni Yaşam Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde mutluluklarını akraba ve dostlarıyla paylaşmanın sevincini yaşamışlardır.

Detay
05

NURGÜL İLE OSMAN NİŞANLAMANIN HEYECANINI YAŞADILAR

~~Genç çift Nurgül ile Osman nişanlanmanın mutluluğunu aileleri, dostlarıyla birlikte yaşadılar. Evliliklerinin ilk adımında gençleri arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Detay
05

DEBORAH VE GÖKHAN MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Belçika’da yaşayan ve Belçika sanayi camiasında saygın bir kişiliğe sahip olan Rulman üreticisi EMS Yönetim kurulu ve TOSED Onursal başkanı Yılmaz Özcan ve Nesrin Özca'ın oğlu Gökhan ile Jean-Pierre ve Veronique Desloore'nin kızı Deborah, muhteşem bir törenle dünyaevine girdiler.

Detay