05

TÜRK DÜNYASININ DAVA ADAMI KENAN DAĞGÜN, ÖZDEN SEL İLE NİKAHLANMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADI

Belçika Türk toplumunun renkli siması ve Türk Dünyasının dava adamı, Belçika Türk Koordinasyon Kurulu Eski Onursal Başkanı ve kısa adı DÜTAP olan 'Dünya Türkleri Avrupa Plaftormu’ Başkanı Kenan Dağgün, Özden Sel ile Ankara’da nikahlanmanın mutluluğunu yaşadı.

Detay
05

~~BERK ALİ BAŞÇETİN SÜNNET TÖRENİYLE ERKEKLİĞE ADIM ATTI

Özge ve Ahmet Başçetin’in biricik evlatları Berk Ali, Aile büyükleri ve kalabalık dostları şahitliğinde erkekliğe ilk adımını attı.

Detay
05

YEMEN VE AYHAN AKRABALARININ ŞAHİTLİĞİNDE NİŞANLANDILAR

Hollanda Türk Toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan Yakup Daştan ve (Merhume) Sevilay Altan’ın kızı Yemen ile, İsmail Aygün ve Durna Karaca’nın oğlu Ayhan nişanlanmanın mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

KÜBRA KIRCA KINASINDA TESTİ KIRDI

Belçika Türk Toplumu'nun saygın şahsiyetlerinden olan İsa Kırca ve Elif Taşdağıtıcı'nın kızı Kübra ile, İşadamı Ali Osman ve Zübeyde Kaya'nın oğlu Volkan evliliklerinin ilk adımı olan Nikahlarını kıydırmanın ardından, Gelin adayı Kübra Kırca'nın kına gecesini de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

GENÇ ÇİFT KÜBRA VE VOLKAN NİKAHLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

İsa Kırca ve Elif Taşdağıtıcı'nın kızı Kübra ile, Ali Osman ve Zübeyde Kaya'nın oğlu Volkan evliliklerinin ilk adımı olan Nikahlarını kıydırmanın mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

Nawar ile Mustafa Multi Kültürel Düğün Töreniyle Dünyaevine Girdiler

Abdel Kader Aişşa ve İkram Ben Hamza’nın kızı Nawar ile, Hacı Raşit Çolakoğlu ve Ayşe Arabacı’nın oğlu Mustafa multi kültürel bir törenle Yeni Yaşam Düğün salonu’nda akraba ve dostlarının şehadetliğinde evlenerek, dünyaevine girmenin heyecanını yaşadılar.

Detay
05

JENNYFER & ÜMİT GÖRKEMLİ BİR TÖRENLEEVLİLİKLERİNİ İLAN ETTİLER

Brüksel Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan ve Avrasya İletişim Vakfı Eski Başkanı Şahin çalışan ve Hülya Akyıldırım’ın oğlu Ümit ile, Keyser Daniel ve Thiry Josiane’nin kızı Jennyfer görkemli bir törenle evlenerek, dünya evine girdiler.

Detay
05

AYŞEGÜL VE BUĞRA ÇİFTİ DÜNYAEVİNE GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADILAR.

Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan, BTMB Onursal Başkanı, www.gundem.be sanal site kurucusu ve Kanal Avrupa televizyonu program yapımcısı olan Duayen Gazeteci Hüseyin Dönmez, evladı Buğra’yı evlendirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadı.

Detay
05

TUĞÇE İLE YAKUT NİŞANLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

~~Hollanda Den Haag’da yaşayan Çakır ve Daştan Aileleri, evlatları Tuğçe Çakır ile Yakut Daştan’ın nişan mutluluğunu dostlarıyla birlikte yaşadılar.

Detay
05

Aliekber ve Emir Beder sünnet olmanın heyecanını ailesiyle birlikte yaşadı

~~Güzel Iğdır şehrimizin değerli alimlerinden olan H. Şeyh Veli Beder, torunlarının sünnet töreni mutluluğunu alim arkadaşları, akrabaları ve dostlarıyla birlikte paylaştı.

Detay
05

SULTAN VE MUSTAFA EVLENLEREK DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Şen ve Aykaç aileleri Brüksel’de bulunan Yeni Yaşam Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde mutluluklarını akraba ve dostlarıyla paylaşmanın sevincini yaşamışlardır.

Detay
05

NURGÜL İLE OSMAN NİŞANLAMANIN HEYECANINI YAŞADILAR

~~Genç çift Nurgül ile Osman nişanlanmanın mutluluğunu aileleri, dostlarıyla birlikte yaşadılar. Evliliklerinin ilk adımında gençleri arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Detay
05

DEBORAH VE GÖKHAN MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Belçika’da yaşayan ve Belçika sanayi camiasında saygın bir kişiliğe sahip olan Rulman üreticisi EMS Yönetim kurulu ve TOSED Onursal başkanı Yılmaz Özcan ve Nesrin Özca'ın oğlu Gökhan ile Jean-Pierre ve Veronique Desloore'nin kızı Deborah, muhteşem bir törenle dünyaevine girdiler.

Detay
05

GAMZE İLE FATİH DİLLERE DESTAN BİR TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

~~Genç çiftler Gamze ile Fatih aile, akraba ve dostlarının şehadetliğinde evliliklerinin mutluluğunu coşkuyla yaşadılar

Detay
05

YASEMİN VE OKTAY ÇİFTİ DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜN TÖRENİYLE DÜNYAEVİ'NE GİRDİLER.

Genç çiftler, Yasemin ile Oktay Brüksel’in prestijli salonlarından olan Birmingham Prestige salonunda dillere destan bir törenle dünyaevine girdi.

Detay