JENNYFER & ÜMİT GÖRKEMLİ BİR TÖRENLEEVLİLİKLERİNİ İLAN ETTİLER

Brüksel Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan ve Avrasya İletişim Vakfı Eski Başkanı Şahin çalışan ve Hülya Akyıldırım’ın oğlu Ümit ile, Keyser Daniel ve Thiry Josiane’nin kızı Jennyfer görkemli bir törenle evlenerek, dünya evine girdiler.

Brüksel Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan ve  Avrasya İletişim Vakfı Eski Başkanı Şahin çalışan ve Hülya Akyıldırım’ın oğlu Ümit ile, Keyser Daniel ve Thiry Josiane’nin kızı Jennyfer görkemli bir törenle evlenerek, dünya evine girdiler.

Brüksel’in en prestijli salonu Birmingham Düğün salonunda gerçekleşen düğün töreninde aileler davetlilerini samimi ve sıcak bir şekilde karşılayarak, tebrikleri kabul ettiler.

Son derece güzel bir şekilde dekore edilen düğün salonuna genç çift Jeenyfer ve Ümit’in girmesiyle düğün start aldı. Gençler dans ile oyunlara başladı. Gençlere davetlilerde eşlik ettiler.

Davetliler kimi zaman Belçika’ya özgün müzik dinletisi kimi zamanda Azerbaycan halk oyunlarıyla genç çiftlere eşlik ettiler. Almanya’dan gelen Kafkas Oyun ekibinin birbirinden güzel oyunları ve ateşli kama atma gösterisi büyük bir heyecan ve sevgiyle izlendi. Genç çift ellerinde Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla davetlileri selamladılar.

Azerbaycan şarkı ve türküleriyle ünlenen halk sanatçısı Erdal Baydar’ın sahne almasıyla coşku daha da arttı.

Davetliler genç çiftlerle beraber geç saatlere kadar Azeri oyunları oynayıp halay çektiler.

Takı töreni, pasta kesimi ve genç çift ve ailelerini tebrikle düğün programı sona erdi.

Belçika Aydın Haber olarak, Çalışan, Akyıldırım, Thiry ve Keyser ailelerini tebrik ediyor, genç çift Jennyfer ve Ümit’e ömür boyu mutluluklar diliyoruz

www.belcikaaydinhaber.com